Kde nás najdete

Vysokotlaké čerpadla Danfoss jsou globálním hráčem v oblasti vývoje a výroby vysokotlakých čerpadel a zařízení na obnovu energie. Z pohledu energetické účinnosti patří naše jedinečné technologie k nejefektivnějším na trhu. Bez ohledu na použití jsou naše výrobky snadno použitelné, mají dlouhé servisní intervaly a zajišťují nulové riziko kontaminace.

Reverzní osmóza

Danfoss dodává celou řadu APP vysokotlakých čerpadel, stejně jako iSave zařízení izobarické obnovy energie a řadu ventilů pro systémy s reverzní osmózou.

Plynové turbíny

Jedinečný design vysokotlakých čerpadel Danfoss poskytuje výhody pro systémy s plynovými turbínami obsahující redukci NOx, vlhčení sání a mokrou kompresi. Výhody jako energetická účinnost, dlouhá životnost a kompaktní design.

Čištění

Pomocí vysokotlakých čerpadel společnosti Danfoss můžete vytvářet efektivní a spolehlivé řešení pro celou řadu čistících systémů, včetně čištění součástí, čištění LCD a čištění elektronických částí.

Zvlhčování

Danfoss poskytuje spolehlivá a bezolejová vysokotlaká čerpadla pro jakékoliv zvlhčovací a adiabatické chladicí systémy. Čerpadla mimo jiné pomáhají řídit vlhkost a teplotu ve sklenících, supermarketech a serverových místnostech.

Požární ochrana

Danfoss nabízí vysokotlaké čerpadla a ventily pro hasení požáru, potlačení hoření a protipožární ochranu, které jsou navrženy pro účinnější uhašení požáru.

STEMAN Sensors s.r.o.

Hradní 27/37
710 00 Ostrava 10
IČO: 03674690
DIČ: CZ03674690

Telefon:
+420 596 220 199
+420 702 165 774

Email:
steman@steman.cz